השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד נדלן

  בשנים האחרונות המודעות לחשיבותו של עורך דין בעסקת נדלן הולכת וגדלה, יחד עם זאת, נראה כי עדיין ישנם לא מעט אנשים שטועים ובוחרים שלא לקחת עורך דין מטעמם מבלי באמת להכיר בחשיבות הייצוג של עוד נדלן בעסקה.

  מבחן התוצאה מוכיח שבמקרים רבים, הטעות שלא לקחת עוד נדלן יכולה לעלות ביוקר. בהקשר זה חשוב לציין כי "עסקת נדלן"  אין משמעותה רק מכירה או רכישה של דירה אלא מדובר בקשת רחבה של עסקאות שניתן לבצע בנדלן ובכלל זאת: עריכת הסכם שכירות, רכישת דירה מקבלן, רכישת מבנה מסחרי, רכישת אופציה וכיוב'. ישנה חשיבות קריטית לכך שעורך דין מטעמכם יבדוק את מסמכי העסקה ויוודא שזכויותיכם מוגנות במסגרת חוזה המכר, בנוסף, עוד נדלן מקצועי ממזער את הסיכון הכרוך בעסקת נדלן בכך שהוא מבצע את כל הבדיקות הנדרשות (בדיקה תכנונית, משפטית ומיסויית) במטרה להציג ללקוחותיו את התמונה המלאה בקשר לעסקה ובמטרה שהלקוח יתקדם לעסקה עם עיניים פקוחות לרווחה ומבלי שיתגלו "הפתעות" לא נעימות בהמשך הדרך. 

  מדוע חשוב להיעזר בשירותי עו"ד נדלן?

  • החוקים, התקנות, הפסיקה, הבירוקרטיה והרגולציה בתחום הנדלן אינם פשוטים להבנה לאדם מן היישוב. רק לעורך דין המתמחה בתחום יש את הכלים הנדרשים בכדי לבחון עסקת נדלן לאשורה מההיבט המשפטי. בחינה נכונה של עסקת נדלן תאפשר לאתר "מוקשים" שאינכם מודעים עליהם ותבטיח שזכויותיכם תישמרנה במסגרת חוזה המכר.
  • במקרים רבים, עורך הדין המתמחה בנדלן יכול לייעץ לכם כיצד ניתן לעשות שימוש נכון ביישום הוראות החוק והתקנות ובכך להביא לחסון משמעותי במיסים המשולמים במסגרת העסקה.

  לדוגמא: ביצוע פריסת מס שבח, ניכוי הפסדי הון וכיוב'… 

  • הציעו לכם עסקה נדלנית מעניינת? יש לכם רעיון נדלני מוצלח ואינכם יודעים כיצד ליישם אותו ומהו הפוטנציאל שלו? זה הזמן להתייעץ עם עורך דין שמתמצא בתחום ויכול לנתח את העסקה עבורכם מבחינה משפטית. בכל עסקה, עו"ד נדלן יציג בפניכם את התמונה המשפטית המלאה שתאפשר לכם להבין לא רק מהם סיכויי ההצלחה אלא גם מהם הסיכונים הטמונים בכל עסקה ועסקה וכיצד ניתן להימנע מהסיכונים הנ"ל.

  עו"ד נדלן – יצירתיות ואמינות

  עוד נדלן מקצועי ילווה אתכם לאורך כל שלבי העסקה מ-א' עד ת' עד השלמתה באופן סופי תוך מזעור מקסימלי של הסיכונים המשפטיים. משרדינו ובראשו – עו"ד אריאל ז'אן לוקח אתכם יד ביד, שלב אחר שלב בכל אחד משלבי העסקה תוך מתן ייעוץ משפטי מקצועי, סבלני ויצירתי, עד השלמת העסקה בהצלחה. 

  בכל עניין משפטי בנושאי מקרקעין ונדל"ן, אסור לבצע שום פעולה לפני ייעוץ של עו"ד נדל"ן מומחה בתחום. הוא יבדוק עבורכם, את מצב הזכויות במקרקעין כדוגמת עיקולים, שעבודים, טיב הזכויות של בעל הנכס, צווים שונים, ומגבלות היכולות למנוע את כישלון העסקה. רבים אינם יודעים אך חשוב מאוד כי עו"ד מומחה יטפל במהלך העסקה, ברישום הערת אזהרה לטובת הקונה, על מנת למנוע מהמוכר למכור זאת לאדם אחר לאחר שקיבל חלק מהכסף שסכומו נקבע בחוזה. בנוסף לכך עו"ד נדל"ן ידאג לדווח למשרדים הרלוונטיים על העסקה ובכך יחסוך מכם זמן מיותר, לדוגמת דיווח למשרד מיסוי המקרקעין והצהרות למס השבח והרכישה. הוא יוכל לסייע לכם באישורים נוספים גם מרשויות אחרות כמו רשויות מקומיות ועוד. בחרתם לבצע עסקת נדל"ן פנו עוד היום אל אריאל ז'אן, משרד עו"ד, בעל ידע וניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן פשוטות ומורכבות, שידאג לכל זכויותיכם.

  בדיקת טרום קניה רק אצל עו"ד נדל"ן

  בדיקת טרום קניית דירה, היא אחד מהדברים החשובים ביותר בבואכם לקנות נכס שהוא ההשקעה החשובה ביותר לכם. חשוב לדעת כי לא מדובר בדבר פשוט. לכן יש להיוועץ עוד בטרם תחליטו על צעדכם, עם עו"ד נדל"ן. אין אפשרות לבצע בדיקה כזו בעצמכם, רק עו"ד מומחה בנושא נדל"ן יוכל לעשות זאת עבורכם בדרך הנכונה ביותר, עם היכרותו את המערכת. הדברים החשובים שחובה לבדוק זה את זכויותיו של המוכר, והאם יש ביכולתו להעביר את הזכויות על שם הקונה. יש לא מעט רוכשים שהתרשלו בביצוע בדיקות משמעותיות ומצאו עצמם בצרה גדולה, הם הפסידו את הנכס ובנוסף לא הצליחו להיפטר ממי שרימה אותם. רוצים להימנע מזה?  עליכם לפנות לעורך דין מומחה בנושא, שיבדוק הכול עבורכם.

  עסקת נדל"ן היא לא משחק ילדים.

  מי שחושב כי הוא יוכל לחסוך בעו"ד נדל"ן ולבצע את העסקה לבד, חייב לקחת בחשבון את כל הסיכונים הנלווים והם רבים. אם ברצונך לבצע עסקת נדל"ן, פנה עוד היום אל אריאל ז'אן משרד עו"ד, המומחה בתחום המקרקעין.

   

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין