השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות המשרד

  אודות

  לאחר התמקצעות רבת שנים כעורך דין במשרדי עורכי הדין מהמובילים בארץ בתחום הנדל"ן בהם צבר ידע וניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן פשוטות ומורכבות, יצא עו"ד אריאל ז'אן לדרך עצמאית והקים משרד בוטיק המתמחה במקרקעין, משרד המושתת על ערכים בלתי מתפשרים של שירות מסור, אמינות, מקצועיות, יצירתיות וזמינות, וכל זאת על מנת לספק באופן הטוב ביותר את צרכי הלקוח.

   

  ייחודו של עו"ד אריאל ז'אן הוא ביכולתו להעניק, מעבר לייעוץ וליווי משפטי מקצועי ומקיף, ערך מוסף בדמות ניתוח הסיטואציה העסקית העומדת בפני הלקוח, ההערכה וניהול הסיכונים בעסקה, והכל תוך מקסום הרווחיות של העסקה העומדת על הפרק. בנוסף, לעו"ד אריאל ז'אן ניסיון רב והתמחות בניהול משא ומתן אפקטיבי, שמוביל במהירות לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחות המשרד.

   

  משרדינו מתמקד במספר מצומצם של דיסציפלינות משפטיות בתחום המקרקעין, במטרה להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי מותאם אישית, בחתירה תמידית למצוינות ומתוך דאגה לאינטרסים של הלקוח.

   

  עו"ד אריאל ז'אן הינו בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה בעל תואר במשפטים (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים, בעל ניסיון מקצועי מוכח בפרקטיקה של עריכת דין ובפרט בהיותו עו"ד מקרקעין מומחה.

  ליווי ויחס אישי

  לאורך כל הדרך

  יושרה, יסודיות ומקצועיות

  ללא פשרות

  דואגים לאינטרסים שלך

  למען התוצאות המשפטיות הטובות ביותר

  התקשרו עכשיו לייעוץ ראשוני

   קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין